vrijstaand te koop La Souterraine, Creuse ( Nouvelle-Aquitaine)

Te koop in de Creuse, regio Limousin, niet ver van La Souterraine, een meteen bewoonbaar huis met aangrenzende schuur en een stuk grond van ongeveer 2600m²

Dit mooie, meteen bewoonbare, huis heeft op de begane grond een grote eetkeuken (31m²) met daarnaast een kamer die voor verschillende doelen gebruikt kan worden van ongeveer 17m².

In de aanbouw hierachter ( mooie lichte vertrekken) is er een woonkamer (20m²), een toilet en een ruimte waar de wasmachine en CV installatie staan.

Op de eerste verdieping is er een ruime overloop met 5 slaapkamers(13,15, 15 en 17m²). Verder is er een apart toilet en een badkamer met een dubbele wastafel en een douchecabine. Hierboven is er nog een berg zolder.

Er is een centrale verwarming op gas en in de eetkeuken is er een mooie schouw met houtkachel.

Naast het huis ligt een grote schuur met een oppervlakte van ongeveer 100m² en een verdieping.

In de tuin (ruim 2000m² is een schuurtje en een overdekte zomerkeuken met pizza oven en BBQ, Aan deze kan heeft u een prachtig uitzicht over de landelijke omgeving. Schuin tegenover het huis ligt een gemeenschappelijke waterput

Er id de mogelijkheid om zich aan te laten sluiten op het glasvezel netwerk voor een zeer snelle internet verbinding.

Het huis ligt in een rustig gehucht op 6 minuten rijden van een plaats ( Dun-le-Palestel) met alle voorzieningen.

Energy consumptie

≤ 50A
niet beschikbaar
51 - 90B
91 - 150C
150 - 230D
231 - 330E
331 - 450F
451 - 590G

Gas uitstoot

≤ 5A
niet beschikbaar
6 - 10B
11 - 20C
21 - 35D
36 - 55E
56 - 80F
> 80G

Contact

* = verplicht

referentie: 13418
departement: Creuse
plaats: La Souterraine
type: vrijstaand
prijs: EUR 144.450
(incl. makelaarskosten)
oppervlakte: 166 m2
terrein: 2.628 m2
totaal kamers: 7
slaapkamers: 4

Eigenschappen

  • doneelectriciteit
  • donedak in goede staat
  • donewater
  • doneeetkamer
  • donekeuken
  • donesolide basis structuur
  • donegasverwarming
  • donecentrale verwarming
  • doneopen haard